Przyjechała do mnie DEYNN

Hej, 
Może powiem od początku jak to było.
Około dwóch tygodni temu Deynn, która kocham za swój sposób bycia i osobę, która nikogo nie udaje. Dała komunikat na swoim snapchacie, że robi trasę po Polsce i będzie rozwozić paczki niespodzianki oraz zamówienia, które były złożone w jakichś dniach wraz z data do piątku 1.12.2017, gdzie trasa ma się zakończyć w Sosnowcu i tam też będą rozdane ostatnie paczki niespodzianki.
Złożyłam zamówienie i straciłam nadzieje do momentu przyniesienia mojej paczki przez kuriera. Ale przeczytałam gdzieś na fanpage u Marity, że rozwozi ona też paczki niespodzianki więc

moja nadzieja ponownie wróciła.Czekałam może trafi do mnie. Na początku nie wiedziałam w ogóle, że odwiedzi Łódź, bo zadała pytania jakie miasta ma odwiedzić, no i zaczęła swoją trasę w poniedziałek 27.11.2017 informacje, że będzie w Łodzi podała we wtorek wieczorem, a w środę konkretnie o której godzinie i gdzie spotkanie rano. Koło 13 otrzymałam telefon od kuriera, że będzie gdzieś koło

19-20 wieczorem. A po głosie poznałam, że to Dominik manager Marity udający kuriera i wtedy doznałam szoku, że Marita mnie wieczorem odwiedzi.
Zastanawiałam się bardzo długo, dlaczego ja?. Hmm może, dlatego że mieszkam bardzo blisko manufaktury, gdzie miała widzieć się ze swoimi fanami i rozdać im prezenty niespodzianki. I nie chciała wjeżdżać w miasto o tej godzinie, bo były korki. Zadzwoniłam do koleżanki aby do mnie przyjechała i pojawiła się po 18. razem na nią czekałyśmy, bo mi samej było strasznie głupio.Wyczekiwałyśmy jej na balkonie odświeżając co trochę snapchata dzwoni znów kurier i pyta czy jestem w domu, a ja, że tak czekam. No i na ul. Legionów pojawił się autobus z wielkim zdjęciem Marity z perfumerii Neness zaczęli nagrywać snapy, a mi serce biło jak by przyjechał do mnie sam prezydent. Całe spotkanie w domu było na szybkich obrotach wymieniłyśmy parę zdań nagrali materiał i pojechali pod manufakturę. Najśmieszniejsze było to, że na ścianach w nowoczesnym stylu mam przyklejone gazety jako tapety, a Marita podchodzi i czyta „O piszą o Jaruzelskim” haha pozytywna dziewczyna. Otrzymałam od niej pudełeczko z 10-tką topowych perfum, których również i ona używa. Koleżanka również otrzymała mały prezent. Do tej pory cieszę się, że miałam tyle szczęścia, że na cała Łódź, gdzie na pewno nie tylko ja złożyłam zamówienie wybrała właśnie mnie. Na dole pokaże wam zdjęcia i podlinkuje każdy z perfum. Wszystkie cudowne. Jeszcze raz dziękuje Marita, że to właśnie mnie odwiedziłaś. Stres był niesamowity.
Do 17.12.2017 na hasło "DEYNN" na perfumerii jest 15% zniżki. Polecam w 100% dlatego że zamawiam juz nie pierwszy raz i pachną jak oryginały i długo się utrzymują.


A tu zdjęcie z Maritką
Pozdrawiam Marta :)
Copyright © 2014 Kamimare , Blogger