Powrót do Blogowania


Hej,

Witam was o ile jeszcze tu ktoś jest dawno mnie tu nie było, dlatego że nie miałam pomysłu na to o czym pisać na blogu, ale teraz mój blog będzie bardziej pamiętnikiem o tematyce lifestyle. Gdzie będę recenzować sprawdzone przeze mnie produkty trochę mody itp.

Zakupiłam domenę za namowa dobrej koleżanki z internetu www.tematyczniekosmetycznie.pl (Sarmalis) można przybić jej piątkę, bo tak naprawdę ona mnie zmotywowała do tego abym znów spróbowała, bo przecież, to nie jest takie trudne jak się wydaje…A jednak dla mnie było zbyt trudne dziękuje Ci kochana z góry za pomoc i teraz wszystko tylko w moich rekach o czym będę pisać. Wszystkie wcześniejsze posty zostały skasowane, ponieważ jak nowość to nowość, lecz myślę, że zostało was tu chociaż część, która mnie pamięta. Jeśli ktoś z was ma ochotę napisać jakikolwiek komentarz z "cześć"lub "milo ze znów wróciłaś" na pewno mnie to bardziej zmotywuje do dalszych działań jak to się mówi najważniejszy pierwszy krok.


Wiec w pierwszym poście nie będę się rozpisywać, bo wszyscy już wiedza o co chodzi aktualnie mieszkam znów w Polsce, bo na pewno znacie mnie z czasów gdy mieszkałam w UK od dwóch lat znowu w Polsce. Chciałabym zaprosić was na mojego. snapchata : aksnimak instagrama: kamimare facebooka: kamimare A na chwilę się z wami żegnam i do następnego, pomyśle nad jakimś konkursem na ponowne rozkręcenie mego bloga, aby się dobrze wam tu u mnie siedziało. Pozdrawiam Marta.
Copyright © 2014 Kamimare , Blogger